کاربر مهمان، خوش آمديد!  ( ورود - عضويت )   امروز 18 آذر ماه ، 1398
 
منوی اصلی

- گالری عکس سبک

- اخبار سبک

- ارتباط باما

-قلم رئیس سبک هانشی پورنجمی

تصاویر برتر

جدیدترین تصاویر

کاتا کاما

لیست صفحات
 لیست کمربند مشکی سبک
 فیلم های سبک
 تماس با ما
 نمایندگان استان ها
 تاریخچه سبک در ایران
 تاریخچه سبک در جهان

کاتای استاد پورنجمی 1


اخبار: در کاراته بهم ریختگی مالی داریم
News

سرپرست فدراسیون کاراته مطرح کرد:

در کاراته بهم ریختگی مالی داریم/ راه اندازی سامانه ملی ثبت اطلاعات کاراته‌کاران کشور

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایسنا؛ سید حسن طباطبایی در مجموع عمومی سالیانه هیأت کاراته خراسان رضوی، اظهار کرد: برای سال آینده نیاز است که برنامه ریزی جدی‌تری صورت بگیرد تا تعداد ورزشکاران ساماندهی شده رشته کاراته در خراسان رضوی بیشتر شود، لذا این مهم باعث حضور فعال‌تر در مسابقات لیگ خواهد شد.

وی افزود: مسابقات المپیک 2020 در پیش است و امیدواریم از این استان ملی پوشان زیادی در این رقابت‌ها حضور داشته باشند.

سرپرست فدراسیون کاراته ایران با اشاره به اینکه رشد رشته کاراته در مشهد قابل رویت است، عنوان کرد: یکی از معضلات کاراته کشور بهم ریختگی‌های مالی است، با این نگرش کاراته نیازمند مدیری است که نگاه استراتژیک داشته باشد و در کشور از چند زاویه به رشته کاراته نگاه کند.

طباطبایی خاطر نشان کرد: آن چیزی که امروز در کاراته می‌بینیم یک بهم ریختگی مالی است، با این نگرش برنامه ریزی کرده‌ایم و سامانه کاراته کشور را طراحی کردیم که طی آن در این سامانه اجزای مختلف باشگاه‌های کاراته متشکل از همه ابعاد ثبت می‌شود، باید گفت از ابتدای مهر ماه سال جاری به صورت آزمایشی این سامانه شروع به کار کرده است.

وی تاکید کرد: کاراته نیاز به تفکر و نگاه جدید دارد، اغلب کمیته‌های ما در کشوردر شأن کاراته نیست، لذا استان‌ها باید تعامل بیشتری با ما برقرار کنند تا شاهد توسعه و رشد این رشته در کشور باشیم.

سعید رزم آرا رئیس هیات خراسان رضوی نیز در مجمع عمومی سالیانه هیأت کاراته استان اظهار کرد: جامعه ورزشکاران ما در خراسان رضوی 5 هزار نفر است.

وی با اشاره به اینکه سرپرست فدارسیون کاراته با یک شناخت کافی وارد این عرصه شده است، افزود: در بخش اقایان در سال گذشته  18 مورد مسابقات قهرمانی استان در سبک‌های مختلف برگزار شده است.

رئیس هیأت کاراته خراسان رضوی عنوان کرد: همچنین در بخش بانوان تعداد 6 مسابقه با قالب قهرمانی استان در سبک‌های متعدد برگزار شده است.

رزم آرا با اشاره به میزبانی از مسابقات مختلف در استان، ادامه داد: در سال گذشته با قالب سبک‌های کنترلی و آزاد مسابقاتی به میزبانی مشهد و نیشابور برگزار شد و همچنین یک دوره برگزاری مسابقات بین المللی جوکای دو در مشهد از دیگر مسابقاتی بود که میزبانی آن را برعهده داشتیم.

وی تصریح کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی مربیگری و داوری از فعالیت‌های این هیأت در سال گذشته است، کلاس‌هایی همچون مربی گری درجه یک تا سه ملی، کلاس ارتقاء داوری سبک تا درجه ملی به همراه برپایی دوره های توجیهی استاژ‌ها از نمونه اقدامات ما در سال گذشته است.

رئیس هیأت کاراته خراسان رضوی با اشاره به اینکه برگزاری آزمون ارتقاء دان در بانوان و آقایان متمرکز است، بیان کرد: 4 مورد از این آزمون ها در بخش بانوان و 10 مورد هم در بخش اقایان برگزار شده است.

رزم آرا با بیان اینکه در لیگ کشوری کاراته، با رده‌های سنی مختلف شرکت کردیم، تاکید کرد: سال گذشته 15 مورد اعزام بانوان به مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی صورت گرفته و 21 مورد هم اعزام آقایان به مسابقات قهرمانی کشوری رخ داده است.

رئیس هیأت کاراته خراسان رضوی تاکید کرد: درآمد های هیأت های استانی از محل فروش احکام است، با این نگرش هزینه های جاری این هیأت در سال 15 میلیون تومان بوده است.

رزم آرا با اشاره به اینکه نیاز است تا فدراسیون کاراته ثبات مدیریت داشته باشد، ادامه داد: 26 مورد در سال گذشته آمار مدال آوران ما در بخش بانوان و آقایان بوده است

يكشنبه، 18 مهر ماه ، 1395 بازدید:820 نظرات نظر دهيد! ادامه اين مطلب 820 بار بازديد شده

اخبار: طرح بزرگ فدراسيون براي ساماندهي بانك اطلاعا
Newsاطلاعيه مهم؛ طرح بزرگ فدراسيون براي ساماندهي بانك اطلاعات كاراته

سامانه الکترونیکی فدراسیون کاراته راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته،فدراسیون کاراته در راستاي ساماندهي و شفاف‌سازي بانك اطلاعاتی تمام استان ها و سبک ها( اعم از ورزشكاران،مربيان و داوران) اقدام به راه‌اندازي سامانه الكترونيكي بر روي سايت رسمي فدراسيون به آدرس www.ikf.ir و صدور كد الكترونيكي نموده است.

در مرحله نخست افرادي به سامانه الكترونيكي سایت فدراسیون مراجعه كنند كه تا پيش از اين كارت هوشمند كاراته نداشتند و يا در صورت بهره مندي از كارت، مدت زمان اعتبار آن انقضاء يافته است.

مرحله دوم افرادي كه كارت الكترونيكي آنها كماكان از اعتبار برخوردار بوده،پس از پايان اعتبار كارت خود نسبت به دريافت كد عضويت الكترونيكي اقدام نمايند.

طبق اعلام فدراسیون کاراته از اين پس هرگونه فعاليت اعضاي خانواده كاراته همچون شركت در كليه رويدادهاي داخلي و برون مرزي،كلاس‌هاي آموزشي، مربيگري، داوري، صدور احکام و دان و ...منوط به ارائه كد عضويت الكترونيكي است.

در خصوص نحوه ثبت نام ورزشكاران،مربيان و داوران از طريق هيات‌هاي كاراته استان‌ها، سبك‌هاي تحت پوشش اين فدراسيون ، مربيان و همچنين تخصيص تخفيف ويژه جهت ثبت نام گروهي؛ متعاقبا اطلاع‌رساني خواهد گرديد.

در پایان باید این نکته را یادآور شد که از تاریخ 1395/07/01 کارت هوشمند کاراته صادر نخواهد شد.

جمعه، 16 مهر ماه ، 1395 بازدید:765 نظرات نظر دهيد! ادامه اين مطلب 765 بار بازديد شده

اخبار: برنامه مسابقات جهانی اعلام شد
News

برنامه مسابقات جهانی اعلام شد

بیست و سومین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان در شرایطی از روز پنج تا نهم  آبان ماه در شهر لینز اتریش برگزار می‌شود که کاراته‌کاهای کشورمان در دو بخش کاتا و کومیته آقایان و بانوان در این رویداد حضور خواهند داشت.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته؛ بر اساس برنامه کمیته برگزار کننده مسابقات قهرمانی کاراته جهان، مراسم افتتاحیه بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان عصر روز سه شنبه 4 آبان برگزار خواهد شد و کاراته کاها از روز 5 آبان به روی تاتامی خواهند رفت.

در اولین روز بازی‌ها مبارزات اوزان منها و به اضافه 84 کیلوگرم و منهای 75 کیلوگرم آقایان، منها و به اضافه 68 کیلوگرم بانوان و کاتای انفرادی مردان و زنان برگزار می‌شود.
 
روز دوم هم با مسابقات دو وزن آقایان و سه وزن بانوان دنبال می شود که کاراته‌کاهای اوزان 60- و 67 -کیلوگرم مردان و اوزان 50-، 55- و 61- به روی تاتامی می‌روند. ضمن اینکه رقابت‌های کاتای تیمی هر دو رده آقایان و بانوان هم در این روز انجام می‌شود.
 
روز سوم نیز پیکارهای کومیته تیمی بانوان و آقایان برگزار می‌شود.
 
اما در صبح چهارمین روز رقابت‌های جهانی تکلیف مدال آوران کلیه اوزان انفرادی  مردان و زنان بیست و سومین دوره مسابقات جهانی مشخص می شود
 
طبق برنامه کمیته برگزار کننده بازی‌ها در آخرین روز مسابقات کاراته قهرمانی جهان که یکشنبه 9 آبان خواهد بود مدال آوران کاتای انفرادی، تیمی و کومیته تیمی مردان و زنان نیز معرفی خواهند شد و سپس با برگزاری مراسم اختتامیه  پرونده بیست و سومین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان نیز بسته خواهد شد

جمعه، 16 مهر ماه ، 1395 بازدید:733 نظرات نظر دهيد! ادامه اين مطلب 733 بار بازديد شده

اخبار:
Newsاعلام اسامی تیم اعزامی به رقابتهای قهرمانی جهان اتریش

کادر فنی تیم ملی بزرگسالان اسامی تیم اعزامی به رقابتهای قهرمانی جهان را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، کادر فنی تیم ملی بزرگسالان اسامی تیم اعزامی در دو بخش تیمی و انفرادی به بیست و سومین دوره رقابتهای قهرمانی جهان را که آبان ماه در لینز اتریش برگزار می شود، را اعلام کرد.

بر این اساس،
در وزن 60-کیلوگرم، امیر مهدی زاده
در وزن 67-کیلوگرم، سعید احمدی
در وزن 75-کیلوگرم، علی اصغر آسیابری
در وزن 84-کیلوگرم، ذبیح اله پورشیب
در وزن 84+کیلوگرم، سجاد گنج زاده

در بخش تیمی، ذبیح اله پورشیب، سجاد گنج زاده، سعید احمدی، بهمن عسگری، علی فداکار، ایمان سنچولی و مهدی خدابخشی

همچنین با نظر کادر فنی ابراهیم حسن بیگی و هادی عرب تا پایان اردو در کنار اعضای تیم حضور داشته و ضمن تمرین با این تیم به اتریش اعزام می شوند.

جمعه، 16 مهر ماه ، 1395 بازدید:655 نظرات نظر دهيد! ادامه اين مطلب 655 بار بازديد شده

اخبار:
Newsاسامي داوران پذيرفته شده در كلينيك داوري آسيا

32 داور در كلينيك داوري آسيا حضور يافتند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كاراته، در كلينيك داوري آسيا كه در كشور هندوستان برگزار شد، 32 داور نمره قبولي گرفته و درجه JB آسيا را دريافت كردند.
ايامس پذيرفته شدگان به شرح ذيل است:

وحيد محمدي، احسان محمدي، رجبعلي فلاح لاك دشتي، علي مرداني، فهيمه عيدي منش، الهام خداپرست، كريم اميدواري، ابوالفضل رضايي، حميدرضا صادقي، ابوالقاسم پايدار، علي شاه محمدي، علي اصغر كاظمي، بهمن خوش صفا، حامد حسني، حميدرضا جنابي، مريم صارمي راد، محمدحسن هاشمي دهقاني، محمد حسن زاده، محمدمهدي سلطاني، محسن حيدري، مجتبي اميرپناهي، نرگس افضلي، نرگس اكبري، ريحانه درفشي، سعيد خرمي، سيدمحمد آقايي مير، شكوفه قبادي، حميدرضا گيل چيني، محمدسياوش شكوري، سعيد فلاح، زهرا خدابخشي و فاطمه قشقايي

جمعه، 16 مهر ماه ، 1395 بازدید:697 نظرات نظر دهيد! ادامه اين مطلب 697 بار بازديد شده

 
Select Language
Translation

برترین مطلب روز
نام صفحهبازديد
 لیست کمربند مشکی سبک اکیناوا ایشین ریو - بانوان[296]
 لیست کمربند مشکی سبک اکیناوا ایشین ریو - آقایان[386]
 لیست کمربند مشکی سبک اکیناوا ایشین ریو[1236]
 تماس با ما[1253]
 نمایندگان استان ها[2297]
 تاریخچه سبک در ایران[4985]
 تاریخچه سبک در جهان[4675]

نمايش آرشيو صفحات


مطالب گذشته
پنجشنبه، 4 خرداد ماه
· دیدار هانشی پورنجمی با آقای دکتر فرجی
چهارشنبه، 3 خرداد ماه
· رئيس فدراسيون كاراته به دكتر نيكوخصلت تبريك
دوشنبه، 2 اسفند ماه
· مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته
شنبه، 30 بهمن ماه
· مسابقات بین المللی اکیناوا ایشین ریو
جمعه، 29 بهمن ماه
· اختلاف داوری تیم ملی رشت
· گزارش اولین مسابقات بین المللی
دوشنبه، 15 آذر ماه
· ه منظور ارزيابي عملكرد
دوشنبه، 1 آذر ماه
· اطلاعیه
شنبه، 22 آبان ماه
· استاژ کاتا
· استاد انجی اوزو

مطالب قدیمی تر

امار

فیلم های اکیناوا ایشین ریو

سلام خدمت همه اساتيد و دوستان جهت مشاهده فيلم هاي سبک به لينک زير مراجعه نمائيد کاتا هاي پينان و هشت کاتاي اصلي اکيناوا ايشين ريو با تشکر از همه شما
http://www.okinawaisshinryu.com/content-6.html
کاتاهاي هانشي انجي اوزو و هانشي عليرضا پورنجمي