کاربر مهمان، خوش آمديد!  ( ورود - عضويت )   امروز 1 مهر ماه ، 1398
 
منوی اصلی

- گالری عکس سبک

- اخبار سبک

- ارتباط باما

-قلم رئیس سبک هانشی پورنجمی

تصاویر برتر

جدیدترین تصاویر

کاتا کاما

لیست صفحات
 لیست کمربند مشکی سبک
 فیلم های سبک
 تماس با ما
 نمایندگان استان ها
 تاریخچه سبک در ایران
 تاریخچه سبک در جهان

کاتای استاد پورنجمی 1


اخبار: استاژ کاتا
Newsاستاژ فنی
برگزاری استاژکاتا در شهر تبریز با حضور هانشی پورنجمی ریاست محترم سبک
شرکت کنندگان مربیان و سطح استان و نمایندگان از شهرستان های استان
این استاژ به درخواست نماینده استان سن سی حیدر نجفی به انجام رسید
تاریخ :95/8/21

شنبه، 22 آبان ماه ، 1395 بازدید:708 نظرات نظر دهيد! ادامه اين مطلب 708 بار بازديد شده

استاد انجی اوزو
News

شنبه، 22 آبان ماه ، 1395 بازدید:698 نظرات نظر دهيد! ادامه اين مطلب 698 بار بازديد شده

اخبار: کاراته ایران با "هروی" و شاگردانش تاریخ
Newsکاراته ایران با "هروی" و شاگردانش تاریخ ساز شد

تیم ملی کاراته ایران برای نخستین بار در رقابت های جهانی کاراته سه مدال طلا را کسب کرد و بر روی سکو جهانی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كاراته به نقل از خبرگزاري ایسنا، بیست و سومین دوره رقابت‌های جهانی کاراته اتریش برای ایران خوش یمن بود و کاراته ایران تاریخ ساز شد. امیر مهدی‌زاده و سجاد گنج‌زاده در کومیته انفرادی برای ایران خوش رنگ‌ترین مدال را کسب کردند و در کومیته تیمی نیز مردان کاراته کای ایران با پیروزی مقابل ژاپن سومین طلا را برای کاراته ایران کسب کردند تا بهترین نتیجه در تاریخ رقابت‌های جهانی برای ایران به دست آید.

بهترین نتیجه کاراته در رقابت های جهانی مربوط به سال ۱۹۷۷ (توکیو – ژاپن) بود که ملی پوشان کشورمان عنوان چهارمی را از آن خود کرده بودند.

حمیده عباسعلی تنها بانوی کاراته کای ایران در این رقابت‌ها بود که با کسب مدال برنز نیز در این موفقیت سهم بسیاری داشت. ذبیح الله پورشیب کاپیتانی که در رقابت‌های جهانی هیچ گاه به حق خود نرسید این بار مدال برنز را کسب کرد و علی اصغر آسیابری نیز جوانی که برای کاراته ایران یک پدیده محسوب می‌شود مدال برنز را کسب کرد تا ایران با کسب ۳ طلا و ۳ برنز برای نخستین بار بر روی سکوی سوم جهان قرار گیرد.

کاراته ایران در سال ۲۰۰۶ تنها دو مدال طلا را توسط حسین روحانی و جاسم ویشگاهی کسب کرده بود و تا به امروز کاراته ایران موفق به کسب بیشتر از دو مدال طلا در رقابت‌های جهانی نشده بود اما امروز "شهرام هروی" و یارانش با کسب سومین طلا در کاراته ایران تاریخ ساز شدند و بر سکوی جهانی قرار گرفتند.
این موفقیت بزرگ زمانی برای ایران به دست آمده است که کاراته در المپیک ۲۰۲۰ حضور خواهد داشت و ملی پوشان کاراته ایران نشان دادند می تواند در المپیک‌ها به کمک کاروان ایران بیاید تا در کنار رشته های تکواندو، وزنه برداری و کشتی برای ایران مدال المپیکی کسب کنند.

دوشنبه، 10 آبان ماه ، 1395 بازدید:577 نظرات نظر دهيد! ادامه اين مطلب 577 بار بازديد شده

اخبار: انتخابی پشت درهای بسته!
News

شاهکار تازه فدراسیون کاراته؛

انتخابی پشت درهای بسته!چهارمین مرحله انتخابي تيم ملي کاراته نوجوانان و جوانان دختران در حالی فردا (23 مهر) در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می گردد
که روابط عمومی فدراسیون کاراته تا این لحظه کوچکترین
اطلاع رسانی در این خصوص نکرده است!

 
 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته؛ در حالیکه هنوز تکلیف اعتراضات بی شمار کاتاروها و مربیان آنها به نحوه  برگزاری انتخابی کاتا مشخص نشده است و تیم های معترض در همه رده های کاتا تیمی از نوجوانان، جوانان پسران و دختران تا کاتا تیمی بزرگسالان مردان و زنان همچنان سرگشته و اعتراض بدست در غیاب سرپرست همیشه غایب فدراسیون کاراته نمی دانند به چه کسی باید مراجعه نمایند! اکنون گفته می شود قرار است چهارمین مرحله انتخابي تيم ملي نوجوانان و جوانان دختران فردا (23 مهر) در مجموعه ورزشی آزادی برگزار گردد! آن هم در شرایطی که تا امروز کوچکترین اطلاع رسانی از سوی فدراسیون کاراته صورت نپذیرفته است!

احتمالاً و در صورت صحت خبر فوق شاید علت عدم اطلاع رسانی انتخابی مذکور آن باشد که نایب رئیس بانوان(مسئول کاراته بانوان) و روابط عمومی فدراسیون (مسئول اطلاع رسانی)که هر دو جز اولین نفراتی بودند که در سایت رسمی مسابقات جهانی جهت اعزام به اتریش ثبت نام نمودند سرگرم تدارکات سفر مذکور هستند لذا  انتخابی تيم ملي نوجوانان و جوانان دختران را در قبال اعزام به اتریش چندان حائز اهمیت ندانستند!

لازم بذکر است در انتخابی جمعه 19 شهريور ماه بجز اوزان 59- و 59+ کیلوگرم در بقیه اوزان تنها دو نفر در هر وزن به مرحله بعدی راه یافتند که با این اوصاف و در واقع  با انتخابی فردا قرار است تکلیف نماینده اعزامی در هر وزن مشخص شود! و اکنون باید منتظر ماند تا اگر افراد منتخب پشت درهای بسته مورد تایید برخی مسئولین فدراسیون قرار گرفتند حداقل نتیجه آن اعلام شود!

در آخرین مرحله رقابتهاي انتخابي درون اردويي تيم ملي كوميته نوجوانان و جوانان دختران  که روز جمعه 19 شهريور ماه در سالن مجموعه ورزشي آزادي تهران برگزار شد نفرات ذیل در اردو باقی ماندند.

در رده سني نوجوانان
وزن 47-كيلوگرم، الهه عطايي(گيلان)، ليلا برجعلي(قزوين)
وزن 54-كيلوگرم، عارفه طهماسبي(مازندران)، فاطمه خنكدار(مازندران)
وزن 54+كيلوگرم، مبينا حيدري(تهران)، نگين آلتوني(ايلام)

در رده سني جوانان
وزن 48-كيلوگرم، سارا بهمن يار(گيلان)، سولماز ترك(فارس)
وزن 53-كيلوگرم، شقايق واحدي(تهران)، فاطمه سعادتي(لرستان)
وزن 59-كيلوگرم، شبنم واحدي(تهران)، دنيا فولادسنج(كرمان)، مهديس دوستي زاده(لرستان)
وزن 59+كيلوگرم: آتوسا رضايي جو(تهران)، سميه عسگري(گيلان)، مينا يوسفي(تهران)

جمعه، 23 مهر ماه ، 1395 بازدید:621 نظرات نظر دهيد! ادامه اين مطلب 621 بار بازديد شده

اخبار: تعداد تیم‌های ورزشی تحت حمایت سازمان ورزش
News

تعداد تیم‌های ورزشی تحت حمایت سازمان ورزش مشخص شد/ ماشین‌ سازی تنها تیم فوتبال سازمان در سال 95

رئیس کمیسیون ورزشی شورای شهر تبریز خبر داد؛

تعداد تیم‌های ورزشی تحت حمایت سازمان ورزش مشخص شد/ ماشین‌ سازی تنها تیم فوتبال سازمان در سال 95

حاجی زاده از مشخص شدن تعداد تیم‌های سازمان ورزش شهرداری تبریز برای فصل آینده خبر داد.

به گزارش آناج، سعید حاجی زاده رئیس کمیسیون ورزشی شورای شهر تبریز از تغییرات در تعداد تیم‌های سازمان ورزش شهرداری تبریز خبر داده و اسامی رشته‌های تحت حمایت این سازمان برای فصل آینده را اعلام کرد.

وی در این خصوص اظهار داشت: طبق جلسات و بررسی‌های انجام گرفته، سازمان ورزش شهرداری تبریز در سال نود و پنج، رشته‌های ورزشی زیر را تحت حمایت قرار می‌دهد:

در قسمت بانوان تیم‌های بسکتبال و والیبال همچنان به عنوان نماینده باشگاه شهرداری تبریز در لیگ‌های خود حضور می‌یابند، در قسمت جانبازان و معلولین، باشگاه شهرداری تبریز در رشته‌های بسکتبال با ویلچر، تنیس و تنیس روی میز تیم داری می‌کند و در قسمت آقایان هم حضور رشته‌های ورزشی فوتبال، والیبال، شیرجه، کاراته (در بخش کاتا)، دوچرخه سواری، تنیس روی میز و بسکتبال در لیگ‌های مختلف با نام شهرداری تبریز تداوم می‌یابد.

حاجی زاده در مورد تیم داری این باشگاه در رشته فوتبال تأکید کرد: در رشته فوتبال در فصل آینده قطعا باشگاه شهرداری تنها یک تیم خواهد داشت و آن هم ماشین سازی است.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر تبریز خاطرنشان کرد: طبق مصوبه شورای سازمان و هماهنگی‌های بعمل آمده با اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، در دیگر رشته‌های ورزشی که قبلا آن تیم‌ها هم با نام شهرداری در لیگ‌های مختلف شرکت می‌کردند، سازمان ورزش به عنوان اسپانسر حامی آنها خواهد بود.

وی ادامه داد: اسپانسری این تیم‌ها با ضوابط خاصی که مبنی بر بومی سازی است، طراحی شده است؛ هیئت‌های ورزشی هم مورد حمایت شورای شهر تبریز هستند و از لحاظ مالی از آنها حمایت خواهیم کرد.

حاجی زاده در خاتمه ابراز امیدواری کرد تیم‌های مختلف شرکت کننده در مسابقات با نام شهرداری تبریز، بتوانند عملکرد قابل قبولی داشته باشند و نتایجی در خور شأن مردم تبریز کسب نمایند.

جمعه، 23 مهر ماه ، 1395 بازدید:632 نظرات نظر دهيد! ادامه اين مطلب 632 بار بازديد شده

 
Select Language
Translation

برترین مطلب روز
نام صفحهبازديد
 لیست کمربند مشکی سبک اکیناوا ایشین ریو - بانوان[216]
 لیست کمربند مشکی سبک اکیناوا ایشین ریو - آقایان[308]
 لیست کمربند مشکی سبک اکیناوا ایشین ریو[1113]
 تماس با ما[1137]
 نمایندگان استان ها[2198]
 تاریخچه سبک در ایران[4879]
 تاریخچه سبک در جهان[4514]

نمايش آرشيو صفحات


مطالب گذشته
دوشنبه، 2 اسفند ماه
· مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته
شنبه، 30 بهمن ماه
· مسابقات بین المللی اکیناوا ایشین ریو
جمعه، 29 بهمن ماه
· اختلاف داوری تیم ملی رشت
· گزارش اولین مسابقات بین المللی
دوشنبه، 15 آذر ماه
· ه منظور ارزيابي عملكرد
دوشنبه، 1 آذر ماه
· اطلاعیه
شنبه، 22 آبان ماه
· استاژ کاتا
· استاد انجی اوزو
دوشنبه، 10 آبان ماه
· کاراته ایران با "هروی" و شاگردانش تاریخ
جمعه، 23 مهر ماه
· انتخابی پشت درهای بسته!

مطالب قدیمی تر

امار

فیلم های اکیناوا ایشین ریو

سلام خدمت همه اساتيد و دوستان جهت مشاهده فيلم هاي سبک به لينک زير مراجعه نمائيد کاتا هاي پينان و هشت کاتاي اصلي اکيناوا ايشين ريو با تشکر از همه شما
http://www.okinawaisshinryu.com/content-6.html
کاتاهاي هانشي انجي اوزو و هانشي عليرضا پورنجمي